Våre ansatte

arne

Daglig leder

Arne Øvereng
Mobil: (+47) 73 88 08 50 arne.overeng@norservice.no
arne

Leder Arbeid og Inkludering

Anne Hafeld
Mobil: (+47) 950 71 582 anne.hafeld@norservice.no
arne

Controller og fagansvarlig VTA

Knut Bævre
Mobil: (+47) 930 93 290 knut.bevre@norservice.no
arne

Forretningsutvikler

Tove Iversen
Mobil: (+47) 911 16 725 tove.iversen@norservice.no
arne

Markedsansvarlig

Renate Sandø Gagnås
Mobil: (+47) 93 290 290 renate.gagnaas@norservice.no
arne

Administrasjonssekretær

Wenche Ørsnes
Mobil: (+47) 474 57 117 wenche.orsnes@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Barbro Karlsson
Mobil: (+47) 977 64 882 barbro.karlsson@norservice.no
arne

Veileder arbeidsrettet rehabilitering

Bente Moe Dahlhaug
Mobil: (+47) 411 22 882 bente.dahlhaug@norservice.no
arne

Veileder arbeidsrettet rehabilitering

Caterine Strønstad
Mobil: (+47) 911 10 846 catherine.stronstad@norservice.no
arne

Veileder arbeidsrettet rehabilitering

Chelsea Wold
Mobil: (+47) 928 18 926 chelsea.wold@norservice.no
arne

Veileder arbeidsrettet rehabilitering

Eva Grendahl
Mobil: (+47) 930 47 829 eva.grendahl@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Frode Aasprong
Mobil: (+47) 917 37 157 frode.aasprong@norservice.no
arne

Veileder arbeidsrettet rehabilitering

Trude Gerhardsen
Mobil: (+47) 412 41 051 trude.gerhardsen@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Heidi Hagestande
Mobil: (+47) 924 07 719 heidi.hagestande@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Ida Schive
Mobil: (+47) 403 40 460 ida.schive@norservice.no
arne

Veileder arbeidsrettet rehabilitering

Ingunn Risem
Mobil: (+47) 930 66 502 ingunn.risem@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Johnny Nordseth
Mobil: (+47) 947 86 535 johnny.nordseth@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Kristian Lie
Mobil: (+47) 977 27 691 kristian.lie@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Marit Rovik
Mobil: (+47) 924 46 398 marit.rovik@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Trine Ørndahl
Mobil: (+47) 480 44 080 trine.orndahl@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

Målfrid Lefstad
Mobil: (+47) 959 43 705 maalfrid.lefstad@norservice.no
arne

Veileder arbeid og inkludering

May Iren Pedersen
Mobil: (+47) 414 21 600 may.pedersen@norservice.no
arne

Teamleder/jobbveileder AFT

Mette Johnsen
Mobil: (+47) 934 57 110 mette.johnsen@norservice.no
arne

Teamleder/jobbveileder AFT

Dag Bordal
Mobil: (+47) 920 83 698 Dag.Bordal@norservice.no